Naujienos

Šiauliuose jau antras „Dovanokime“ konteineris

2014-01-09

Šiauliuose prieš pat šv. Kalėdas, 2013 m. gruodžio 22 d., asociacijos „JCI Šiauliai“ pastangomis buvo pastatytas antrasis projekto „Dovanokime“ konteineris Šiauliuose. Konteineris pastatytas prie prekybos ir laisvalaikio centro „Tilžė“ pagrindinio įėjimo (Tilžės g. 225, Šiauliai).

Šiauliečiai projektą „Dovanokime“ žino ir palaiko. Per metus iš konteinerio esančio prie PPC „Akropolis“ išimama apie 15 – 19 tonų rūbų. Dabar Šiaulių miesto gyventojai turės dar vieną patogią vietą atiduoti jiems jau nebereikalingus, bet geros kokybės, dar galimus nešioti rūbus, avalynę. Kaip visada svarbiausia patogumas – vykstant į prekybos centrą tereikia švarius, į maišelius supakuotus rūbus, pasiimti su savimi ir įmesti į ten stovintį konteinerį.

Tolimesne rūbų kelione rūpinsis labdaros ir paramos fondas „Gyvenimo šviesa“. Fondo atstovai išdalins rūbus ir avalynę labiausiai šių daiktų stokojantiems.

Konteineris „Dovanokime“ pastatytas iš dalies finansuojant Šiaulių miesto savivaldybei. „JCI Šiauliai“ parašė projektą ir gavo dalinį finansavimą pagal programą „NVO ir jaunimo iniciatyvų rėmimas“.

Dėkojame UAB „Milvaras“, kuri finansavo konteinerio pargabenimą į Šiaulius.

Atgal

Projekto autorius

Projekto generalinis rėmėjas

Projekto partneriai

Projekto rėmėjai

Interneto sprendimas: ademas.lt