Naujienos

Projektas dovanokime startuoja Panevėžyje

2012-11-14

Šiuo projektu jaunimo organizacija "JCI Panevėžys“ skatina panevėžiečius neišmesti turimų, bet jau nebenešiojamų drabužių ar avalynės, bet juos atiduoti skurdžiau gyvenantiems žmonėms, vargšams, socialiai nuskriaustiems. Kiekvienas iš mūsų turime spintoje drabužių, kurių nešioti nebenorime, bet ir išmesti yra gaila, todėl nuo šiol juos bus galima paaukoti įmetus į konteinerį "Dovanokime“.  Siekiant užtikrinti, kad visi drabužiai ir avalynė būtų švarūs ir galimi dėvėti naujiems jų savininkams, gyventojų yra prašoma į konteinerį mesti tik tvarkingus ir maišeliuose supakuotus drabužius. Konteineris yra suprojektuotas taip, kad į jį rūbus bus galima įdėti per viršuje atsidarantį stalčių.

Projekto "Dovanokime“ konteineris stovės prie prekybos ir pramogų centro "Babilonas I“ įėjimo iš Savitiškio gatvės pusės. Panevėžiečiams suteikiama galimybė greitai ir patogiai dalintis turimais drabužiais bei avalyne, nes užtenka visą tai pasiimti su savimi einant į prekybos ir pramogų centrą "Babilonas I“. Kitas projekto partneris, Dievo Apvaizdos seserų kongregacija, rūpinsis padovanotų rūbų paskirstymu, kad jie atitektų tiems, kam labiausiai jų reikia.

Prie projekto įgyvendinimo Panevėžyje prisidėjo prekybos ir pramogų centras „Babilonas I“,  Panevėžio Rotary klubas, Rotary klubas „Nevėžis“, KTU Panevėžio Institutas , UAB „Titė Ritė“. Už konteinerio atvežimą ir pastatymą jaunimo asociacija "JCI Panevėžys“ dėkoja Panevėžio miesto savivaldybei ir AB „Panevėžio specialus autotransportas“.

Projektas "Dovanokime" pradėtas "JCI Klaipėda" iniciatyva 2009 metų rudenį. Konteineriai, į kuriuos galima atiduoti drabužius, įrengti Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose prie didžiausių prekybos centrų.

Atgal

Projekto autorius

Projekto generalinis rėmėjas

Projekto partneriai

Projekto rėmėjai

Interneto sprendimas: ademas.lt